Idą święta a przed nimi - czas kupowania prezentów dla bliższych i dalszych znajomych. Zainspirowani wspaniałą akcją charytatywną naszych zaprzyjaźnionych Morsów z Olsztyna, również i Gdyńskie Morsy, którym nieobca jest dbałość o środowisko i troska o zwierzęta, włączamy się w akcję pomocową.

Dołączamy się do akcji organizowanej przez Przystanekalaska.pl, Navidog.pl i VRONA, zbierając dla podopiecznych Gdyńskiego Schroniska artykuły specjalnej potrzeby - dla zwierzaków z problemami, po zabiegach czy w podeszłym wieku - aby i one miały choć trochę lżej.

Akcja ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących mieszkańców tego schroniska - tych, którzy ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby, niż zwykła karma bytowa. 
W tym szczególnym przedświątecznym czasie kupcie mały prezent dla zwierzaka, który sam nie umie o niego poprosić :)
Dary będzie można przynosić do Chatki Gdyńskich Morsów począwszy od następnego tygodnia. Natomiast wielki finał akcji odbędzie się w sobotę, 15 grudnia o godzinie 12.00. Po kąpieli zawieziemy dary do Schroniska. Kochani, nie zawiedźmy tych najbardziej potrzebujących! 

LISTA PREZENTÓW O KTÓRE PROSZĄ MIKOŁAJA ZWIERZAKI Z CIAPKOWA:

1. VETOQUINOL Calo-Pet - energetyczny dodatek żywieniowy dla psów i kotów (pasta)

2. ROYAL CANIN Convalescence Support INSTANT PROSZEK

3. DOLFOS ImmunoDol Cat i Dog

4. VETEXPERT ARTHROVET HA COMPLEX

5. Vetexpert Vetoskin

6. DOLFOS Dolvit Karnityna

7. RenalVet tabletki

8. VETEXPERT HEPATIALE FORTE tabletki

9. Karma Adult i Senior dla psów i kotów lepszej jakości.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com