Gramy z WOŚP i kwestujemy z naszą foczką Natalką - 13 stycznia 2019, niedziela godz. 12.00. Jest to swego rodzaju jedyny wyjątkowy dzień w roku.

27. Finał WOŚP - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - tym razem  celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.  

I jeszcze na koniec prośba od Natalki, ponieważ chodząc z puszką w dłoniach nigdy nie ma szansy, by z tą puszką wejść do wody... tym razem Natalka chce wejść do wody i od naszych morsów kwestować w wodzie... myślę, że chętnie jej życzenie i prośbę spełnimy?

Pamiętajcie o parasolach!!!!