Kochani, aura jeszcze mało łaskawa na lodowe kąpiele. Temperatura wody na poziomie 12 stopni ale już nie możemy się doczekać wspólnych morsowych spotkań. Tak jak w poprzednich sezonach spotykamy się od 10.10.2021 r. co niedzielę o godzinie 12 przy chatce gdyńskich morsów (wejście nr 11, na wysokości Polanki Redłowskiej). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Otwarcia Sezonu 2021/2022 na stronie https://galeria.morsygdynskie.pl/index.php?/category/62

Dla chętnych, przed wejściem do wody, jak zawsze krótki rozruch przy dźwiękach muzyki. W tym sezonie do grona prowadzących dołączy Arek. Na ten moment nie możemy korzystać z naszej chatki więc warto zabrać ze sobą coś pod nogi (np. mata, karimata w celu izolacji termicznej). Dobrym pomysłem jest także zakup ponczo dla łatwiejszego przebierania po morsowaniu.

Arek zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego, dynamicznego wchodzenia do morza i robienia resetów poprzez całkowite zanurzenie (lub wiele zanurzeń). Wiele osób o tym myśli, ale nie wie jak lub boi się tego spróbować. Warto się przełamać i korzystać w 100% z tego co daje nam natura :)  

Do zobaczenia w niedzielę :)

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com