Kochani !!!

7 Listopada zapraszamy na wspólne morsowanie o godzinie 11 przy Chatce Morsów. Przyłączamy się do akcji ODWAŻNI WYGRYWAJĄ

    Trwa 12 edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej ODWAŻNI WYGRYWAJĄ, dotyczącą profilaktyki raka jądra. Organizatorem i inicjatorem akcji jest Fundacja „Gdyński Most Nadziei” (www.mostnadziei.pl ). Projekt jest finansowany z budżetu Gminy Miasta Gdynia, a Kampania objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.

     Listopad to Międzynarodowy Miesiąc Walki z Męskim Rakiem i właśnie w tym miesiącu, dzięki inicjatywie Fundacji, mieszkańcy Gdyni jak i Trójmiasta, będą mogli skorzystać z licznych, różnorodnych działań promujących profilaktykę nowotworową i zachowania prozdrowotne.

    Przypomnijmy, że dzięki regularnemu samobadaniu, możliwe jest wczesne wykrycie raka jądra, który we wczesnym stadium jest wyleczalny niemal w 100 %. Dlatego to właśnie profilaktyka w chorobach nowotworowych jest kluczowa, a skutecznym sposobem na propagowanie tej wiedzy jest Kampania Społeczna ODWAŻNI WYGRYWAJĄ, której działania są znane już w całym kraju.

    Co roku, w wydarzeniach organizowanych w ramach listopadowej Kampanii, brało udział setki mieszkańców Trójmiasta, ale nasze działania widoczne są w całej Polsce. Również w tym roku odbędzie się szereg wydarzeń! 

 

Harmonogram odważnych wydarzeń listopadowych:

  • 7.XI - morsowanie Gdynia 

  • 14.XI - morsowanie Gdańsk

  • 16.XI - ćwiczenia z czterokrotnym Mistrzem Polski – rugbistami z ARKI GDYNIA na Międzynarodowym Stadionie Rugby

  • 21.XI - morsowanie Sopot

  • 12-23.XI - II Odważny Bieg (wirtualny) 

  • 27.XI - trening z komandosami KRS Formoza 

  • Odważne trójmiejskie restauracje, w których można będzie spróbować „odważnych” dań i napojów, a 10 proc. z ich sprzedaży zostanie przekazanych na kontynuację działań edukacyjnych dla młodzieży prowadzonych przez Fundację. 

 

Przebieg Kampanii i kolejne niespodzianki na bieżąco publikowane są na stronie www.odwazni.com oraz profilu https://www.facebook.com/OdwazniWygrywaja/.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com