W listopadzie 2002 roku zostało formalnie założone Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie im. Jana Bobczyka. W tym roku hucznie świętujemy 15-lecie! Impreza jest dwudniowa i będzie okazją do podsumowania dotychczasowej działalności, wręczenia pamiątkowych pucharów, breloczków i przypinek, ale także do świetnej zabawy.

18 grudnia w restauracji "Róża Wiatrów" odbył się Bal. Gościem specjalnym był pan Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu, który wręczył ufundowane przez władze Gdyni puchary dla zasłużonych Gdyńskich Morsów. Miało też miejsce losowanie voucherów na rejsy do Szwecji od Stena Line Polska i plecaków ufundowanych przez Fundację FLY. Potem była szampańska zabawa, wspaniały sześciopiętrowy i sześciosmakowy tort i mnóstwo dobrej muzyki, przy której wspólnie bawiliśmy się z morsami z Gdańska, Sopotu, Kołobrzegu...

Drugi dzień był pod znakiem wspólnej jubileuszowej kąpieli. Najpierw barwnym korowodem przeszliśmy z naszej chatki na plażę śródmieście. Potem była rozgrzewka, kąpiel, poczęstunek (pyszny kociołek) i... sauna w namiotach. Było też mnóstwo obserwatorów i kibiców - mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do morsów i będą kapać się razem z nami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - 2017-11 15-lecie Gdyńskich Morsów

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com