Zapraszamy gorąco na kąpiel sylwestrową oraz taneczną imprezę przy morsowym ognisku. Były kiełbaski wigilijne a teraz zapraszamy na kiełbaski sylwestrowe z sylwestrową bułką i musztardą. Kije tym razem zapewniamy.

Ponieważ zapowiadane są opady deszczu – co prawda deszcz nam niestraszny – prosimy o zabezpieczenie się w parasole czy kurtki, płaszczyki przeciwdeszczowe.

I jeszcze jedna prośba: kto ma możliwość niech zabierze ze sobą suche szczapy, drewno, by to ognisko zapłonęło nie tylko w naszych sercach, ale by nas ogrzało i dało radę upiec kiełbasę. Niestety okazuje się , że teraz sezon nieogniskowy i nie można nigdzie nabyć nic na rozpałkę.

Czas 31 grudnia 2021 r.
Miejsce Polanka Redłowska
Godzina kąpieli 12:00
Tańce–hulanki ok 13 :00 po kąpieli

Oczywiście obowiązują nasze słoneczne stroje, by trochę słońca zaświeciło na Polance i przegoniło deszczowe , ponure chmury. Tradycyjnie przynosimy ze sobą uśmiech, dobry humor, pozytywne nastawienie. Nic to nie waży i nic nie kosztuje a wzmaga pozytywną energię i przyjazne nastawienie wszystkich do wszystkich. Mile widziane jakieś wypieki, słodkości itp...

Serdecznie zapraszamy !!!!

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com