NAJWAŻNIEJSZE ZIMOWE WYDARZENIE NAD POLSKIM BAŁTYKIEM!

Morsy z Mielna piszą:

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w jubileuszowym XV Międzynarodowym Zlocie Morsów,

który odbędzie się w dniach 9-11.02.2018 r. w Mielnie. Na Morsy i Foczki czeka masa zimnych atrakcji, jednak atmosfera - zresztą jak zawsze - będzie gorąca. Nie zabraknie tradycyjnych już kąpieli w baliach, wielkiej parady czy wspólnej kąpieli. Jednak wyjątkowe urodziny oznaczają wyjątkowe atrakcje, nad którymi już pracujemy. Zaglądajcie na naszą stronę, gdzie na bieżąco będziemy informować o przygotowaniach do tego niezwykłego wydarzenia!

Nadszedł czas rejestracji na XV MIĘDZYNARODOWY ZLOT w MIELNIE, tym razem organizatorzy zapraszają nas na niezwykłe urodziny...Hmm okazuje się, że my jako stowarzyszenie i zloty w Mielnie jesteśmy rówieśnikami. Dlatego zapraszamy serdecznie tych, którzy się jeszcze wahają lub się jeszcze nie zdecydowali do udziału w tym jedynym w swoim rodzaju święcie morsowym - zostało nam jeszcze parę wolnych miejsc.

Data zlotu: 09 - 11 luty 2018 r.

Koszt Zlotu to 370,- zł:

- koszt hotelu 240,- (z pełnym wyżywieniem)

- koszt akredytacji 100,- (musimy zapłacić do 31 grudnia - później jest odpowiednio drożej)

- dopłata do autokaru 30,-  

Bardzo prosimy uczestników zlotu (tych, którzy się zapisali, a nie dokonali żadnej zaliczki) o wpłatę do 15 grudnia kwoty 100,- zł, czyli akredytacji.

Konto do wpłat:

Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie

im. Jana Bobczyka

ul.Śnieżna 1

81-577 Gdynia

Rachunek bankowy: 17 1440 1084 0000 0000 1751 0247 

tytułem: ZLOT w MIELNIE

Nowych chętnych prosimy o zgłoszenia mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com