Serdecznie zapraszamy członków stowarzyszenia na wyjazd integracyjny, który odbędzie się 21. kwietnia 2018 r. w Szadowie Młyn. Będzie to niezwykły wyjazd integracyjny, bo połączony z profesjonalnym szkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy.  Będziemy pierwszą grupą morsów w Polsce, która oficjalnie zostanie przeszkolona w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z trudnych warunków pogodowych towarzyszących nam podczas naszych kąpieli i wiemy dobrze, że w razie potrzeby udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, jesteśmy zdani tylko na siebie. W zimie na plaży WOPR  nie uświadczysz...

W ośmiogodzinnym szkoleniu udział weźmie 45 osób, które po ukończeniu kursu otrzymają specjalny certyfikat. Program szkolenia jest różnorodny, obejmuje  m.in. naukę resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO)  u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, łańcuch przeżycia, stany zagrożenia życia, zadławienia, urazy. Kurs prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska posiadająca certyfikaty American Heart Association. I, jak nam doniesiono, szkolą w ważnej sprawie na wesoło.

Ponadto w planie – morsowanie w rzece, ognisko i inne atrakcje. To bardzo ciekawe miejsce, gdzie jest np. złota toaleta, wagonik z węglem i kula ziemska, którą jak pokręcisz to... Przekonajcie się sami!

Koszt dla każdego uczestnika wynosi 70 zł (w tym dojazd, szkolenie). Tak niski koszt jest możliwy dzięki sponsorowi: Stena Line wspiera nas kwotą 3500 zł. Z funduszy Stowarzyszenia dokładamy 2500 zł.

 

Wpłaty w marcu 2018 r., o czym będziemy przypominać. Ale zgłosić można się już od 15 grudnia – mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (warunkiem jest opłacenie składek za sezon 2017/2018).

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com