Tradycją staje się nasz udział w rekreacyjno–sportowej imprezie Nordic Morsing odbywającej się w tym roku już po raz ósmy w niedalekiej Rewie. Zimą czerpiemy ogromną przyjemność z zimowych kąpieli, dodatkowo znaczna część z nas korzysta z innych form aktywności wzmacniając ciało i duszę bieganiem, marszami nordic walking.

Wszystkich chętnych, tych kąpiących się, biegających oraz chcących podjąć wyzwanie szybkiego marszu z kijkami serdecznie zapraszamy do wzięcie udziału w imprezie Nordic Morsing Rewa 2018. Jak co roku w licznym pomarańczowym gronie dopingować będziemy naszych zawodników, imprezę zakończymy wspólną kąpielą, z uśmiechem i na wesoło spędzimy razem kilka godzin na świeżym powietrzu. Przybywajcie, bo warto…

Szczegóły organizacyjne 
13.01.2018 r. Rewa Nordic Morsing

10:00 – otwarcie biura imprezy (Bar Nadmorski, ul. Morska 2, Rewa)
11:00 – oficjalne otwarcie imprezy
11:05 – rajd nordic walking na 8 km
11:30 – rajd nordic walking na 4 km
11:30 – bieg na 8 km
11:45 – bieg na 4 km
12:30 -wspólna kąpiel, dla chętnych :)
13:30 – zakończenie

Informacje dodatkowe: Dojazd do Rewy organizujemy we własnym zakresie. Dla tych, którzy nie skorzystali wcześniej z możliwości rejestracji elektronicznej stworzono możliwość zapisów w biurze zawodów od godz. 10:00 (ilość miejsc ograniczona ). Organizatorzy przewidzieli medale dla każdego uczestnika oraz udział we wspólnej biesiadzie.

Pokażmy jak warto spędzać wolny czas w zimie i bawić się w nietuzinkowy sposób. Liczymy na Waszą liczną obecność, liczymy na nasze pomarańczowe poruszenie.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com