14 stycznia, godz.12:00, chatka morsów. Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia spotykamy się o godz. 12:00 przed chatką morsów, by zaznaczyć naszą obecnością wsparcie dla niezwykłej inicjatywy. Tego dnia 1700 sztabów w całej Polsce, 120 tysięcy kwestujących wolontariuszy oraz miliony naszych rodaków dadzą znak, że nie jest nam wszystko jedno, że potrafimy być razem i potrafimy pomagać. Tym razem najmłodszym i najbardziej bezbronnym z nas.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie w całej Polsce i na całym świecie. Zagrajmy i my na naszym małym, lokalnym podwórku. Nie może nas, morsów, w tej szlachetnej akcji zabraknąć. Liczy się każdy z nas, zabierzmy rodziny, zachęćmy przyjaciół, znajomych, pokażmy naszą siłę i to, co w duszy gra.

 Zatem... pakujcie ręczniki, kostiumy kąpielowe, szykujcie nasze pomarańczki, weźcie ze sobą uśmiech i otwarte serca... Spotykamy się w niedzielę 14 stycznia o godz. 12:00 przed naszą chatką, asystując naszej etatowej kwestorce Natalce przejdziemy z muzyką i uśmiechem na plażę miejską gdzie tłumnie wejdziemy do wody. Będzie nas widać, słychać i czuć…a kogo ? MORSY GDYŃSKIE !!!!

Nie wolno nam przechodzić obojętnie. Zagrajmy wszyscy razem!
26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Cel: pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com