Rodzina Morsów zaprasza do Oliwskiego ZOO

Ta niecodzienna i atrakcyjna forma morsowej aktywności jest pomysłem i propozycją naszej koleżanki Grażynki, na co dzień pracującej w Oliwskim ZOO. W imieniu pomysłodawczyni i własnym Zarząd Stowarzyszenia serdecznie zaprasza na  spędzenie wspaniałych chwil razem z rodziną w Oliwskim Zoo. Zabierzcie dzieci swoje i ich przyjaciół, wnuczki, wnuków... i spotkajmy się 25 lutego 2018 o godzinie 10:30 w Zoo.

W programie między innymi:
Pokaz karmienia fok (godz. 11:00), czyli spotkanie z Reją, Giką, Elvisem i Olkiem. Opiekunowie fok zaprezentują tzw. trening medyczny. Na czym polega, czemu służy i jak to foki odbierają? Przyjrzymy się  i ocenimy.
Dla chętnych także karmienie pingwinów (godz. 13:30).
Prelekcja, w tym ciekawostki na temat ssaków morskich żyjących w naszym Bałtyku - fok, morświnów (w ramach WWF) oraz innym zwierząt strefy polarnej np. morsów.
Spotkanie integracyjne w  chatce „Góralce” z płonącym kominkiem, ogniskiem (zestaw ogniskowy, czyli kiełbaski, bułeczki, sałatki... może jakieś ciacho? - we własnym zakresie).
Dla chętnych  możliwe zanurzenie się w beczce z wodą, sauna, tańce...
Dla chętnych zimowe pogadanki, zgadywanki oraz kolorowanki i puzzle dla najmłodszych.
Każdy uczestnik dostanie również jedyną niepowtarzalną przypinkę... seria limitowana...

I mała niespodzianka... całe nasze spotkanie uwieczniał będzie Tomasz Zabrocki artysta – rzeźbiarz... nie w fotografiach, a w... rysunkach! Wszystkie atrakcje w koszcie biletu wstępu:
dorośli     15 ,- zł
dzieci       10,- zł

Prosimy o zapisy w chatce (lista na zapisy chętnych) lub o zgłoszenia na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com