W niedzielę 18 marca o godzinie 12 na plaży przy Polance Redłowskiej w Gdyni odbędzie się Rajd i Morsowanie dla Lasu. Przedstawiciele Fundacja FLY, Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie im. Jana Bobczyka oraz wolontariusze ruchu społecznego LoveLasy.org organizują wspólne wydarzenie aby pokazać, że nie jest im obojętny los Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


PRZED OFICJALNYM ROZPOCZĘCIEM ZAPLANOWANO DWIE TRASY SZLAKU o różnym stopniu trudności. 

SZLAK PIERWSZY - rozpocznie się o godzinie 8:00 na skrzyżowaniu ulicy Chylońskiej i Morskiej. Można tam łatwo odrzeć z przystanku SKM Gdynia Leszczynki. Trasa prowadzi przez Trójmiejski Park Krajobrazowy w kierunku Polanki Redłowskiej. Całkowita długość wynosi ok. 10 km. 

SZLAK DRUGI - rozpocznie się o godzinie 9:30 w Orłowie na przystanku autobusowym CH Klif. Trasa pokrywa się z oficjalnym żółtym szlakiem PTTK i prowadzić będzie uczestników rajdu brzegiem morza. Długość tej trasy wynosi ok. 5 km. 

CZĘŚĆ OFICJALNA - godz. 12:00 - POLANKA REDŁOWSKA
Część oficjalna i przemówienia organizatorów rozpoczną się o godzinie 12:00 na plaży przy chatce Morsów Gdyńskich niedaleko Polanki Redłowskiej (zakończenie Bulwaru Nadmorskiego im. Feliksa Nowowiejskiego). Po wystąpieniach uczestnicy zaczną przygotowywać się do wspólnego morsowania i zrobienia wspólnego pamiątkowego zdjęcia – zdjęcia które, mamy nadzieję, zobaczy cały świat (a przynajmniej mieszkańcy Trójmiasta).

WSPÓLNE OGNISKO NA ZAKOŃCZENIE!!! Zakończeniem wydarzenia będzie wspólne ognisko oraz poczęstunek, rozdanie pamiątek i wręczenie nagród za najbardziej pomysłowe stroje.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com