Wspólnie ze Stena Line Polska organizujemy zimowe wyjazdy Morsów do Szwecji. Najpierw wyśmienita
zabawa na promie, a później spacer z kijkami i wspólna kąpiel. A na deser trochę zwiedzania...


 

Znowu się zobaczymy !!!!

 

Otwarcie sezonu 2020/2021 25 - 27.10.2020

Morsy Gdyńskie oraz Stena Line Polska 

zapraszają wszystkich chętnych na wyjątkowy rejs do Szwecji, aby połączyć przyjemne z pożytecznym przyjemnie, bo pomorsujemy po drugiej stronie Bałtyku na wyjątkowo pięknej plaży Ahus a pożyteczne, bo wspólna integracja i zwiedzanie to dodatkowe uroki rejsu.

 

 

Na profilu FB Stena Line już są! Piękne fotki z super imprezy, której byliśmy współorganizatorami! Szał morsowania trwa w najlepsze! Niby kąpiel w zimnej wodzie, a nam tak jakby.. gorąco! Fot. @Paweł Budziński Fotografia. Zobacz - kliknij tutaj!

DWA KRÓLESTWA DLA MORSÓW to absolutnie nowa propozycja Stena Line Polska dla Morsów z Polski i nie tylko. To rejs do Szwecji, zwiedzanie Szwecji i Dani, wspólne morsowanie, niezapomniana integracja, zabawa i w ogóle szał! Będzie się działo!

Termin - 28.02 2019  (ilość miejsc ograniczona)

Cena

Kabina 2-os. 769 PLN

Kabina 4-os. 719 PLN

Zapraszamy na III edycję Zimowych Szlaków Szwecji. Poprzednie dwie edycje okazały się wielkim sukcesem, dlatego wspólnie ze Stena Line Polska przygotowaliśmy ofertę na przyszły rok. Z ogromnym zaangażowaniem Basi i Małgosi przygotowany został ciekawy program i nowe miejsca. Będziecie zachwyceni!

Terminy

  • 27.01. 2019 ilość miejsc ograniczona
  • 03.02.2019 ilość miejsc ograniczona
  • 24.03.2019 ilość miejsc ograniczona

Film z blk.se

Zobacz na FB

Miejsca na rejsy w styczniu i w marcu (18-ego) rozeszły się jak ciepłe bułki, więc... robimy trzeci rejs!!! 

Termin: 6 marca
Zapisy: u naszej Skarbniczki Małgosi (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Spieszcie się! Program jak poprzednio:

Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień w Szwecji. Rano czeka na Ciebie śniadanie – szwedzki stół. Poranek spędzisz na wybranych trasach Nordic Walking lub biegówek. Czekają Cię urozmaicone widoki – od gęstych lasów po nadmorskie szkiery.

Po sukcesie tegorocznych zimowych wyjazdów na morsowanie w Szwecji wspólnie ze Stena Line Polska nasze Stowarzyszenie organizuje kolejne dwa rejsy. 

ZIMOWE SZLAKI SZWECJI: MORSOWANIE, NORDIC WALKING I BIEGÓWKI!

 

Termin 1: 18.01.2018
Termin 2: 18.03.2018

Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień w Szwecji. Rano czeka na Ciebie śniadanie – szwedzki stół. Poranek spędzisz na wybranych trasach Nordic Walking lub biegówek.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com