Mikołaj, w swoim dłuuuuuugim życiu nie spotkał się jeszcze z morsami i to właśnie do nas przyjedzie prosto z Laponii z wielkim workiem słodkości, poprowadzi rozgrzewkę !!!
Znajdzie też czas na wspólne zdjęcie a może wejdzie do wody ?
 
 
Zapraszamy na Świąteczną Kąpiel Morsową z Mikołajem z Laponii !!!
 
20 grudnia 2020 o godz.12 00 - niedziela

Kochane Morsy,

       z uwagi na obostrzenia wynikające z aktualnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19 przypominamy, że nasza chatka jest zamknięta do odwołania.

Naturalnie kąpiele jak najbardziej wskazane, lecz z zachowaniem aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Z powodu pandemii koronawirusa, tradycyjna, gdyńska Parada Niepodległości nie odbędzie się.

 

Hej morsy !!

Nadchodzący sezon jest wyjątkowy, bo obchodzimy 18  urodziny -  jesteśmy pełnoletni !!! 

Dzięki Natalii jest obszerna fotorelacja z naszego wspaniałego wyjazdu na Podlasie:

Część 1: https://photos.app.goo.gl/QMjaBd9qJGPP4BQZA

Część 2: https://photos.app.goo.gl/Bvt4n2nevm8rPaR1A

27 kwietnia 2019 odbyło się Walne Zgromadzenie członków stowarzyszenia. Przyjęto sprawozdania finansowe oraz z działalności Zarządu. Zarząd Stowarzyszenia otrzymał absolutorium. Odbyły się wybory do władz stowarzyszenia. Wybrano nowy Zarząd  i Komisję Rewizyjną.

Nasz Skarbnik Morsowy, Małgosia, pisze: „Sezon morsowy dobiega końca. Już za chwilę ostatnia kąpiel licząca się do rankingu, za chwilę zebranie podsumowujące sezon 2018/2019 i, o dziwo, (jak to szybko minęło)  wybory. Czas na analizę naszych składek ... a składki morsowe sezonu 2018/2019 mają luki.  Niektórzy nasi członkowie zapomnieli o obowiązku zapłaty składki członkowskiej.

13.04. 2019 r. w sobotę o godz. 12.00 zapraszamy na ZAKOŃCZENIE SEZONU W RYTMIE... ZORBY oraz „CHRZEST Z PRZYMRUŻENIEM OKA” dla nowych członków naszego stowarzyszenia. Gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz spotkanie z władcą mórz i oceanów, jego wysokością Neptunem i jego Dworem. Chętnych do zabawy prosimy o zgłoszenia mailowe do prezes Basi.

Zarząd Stowarzyszenia ma zaszczyt zaprosić członków Stowarzyszenia na zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się 27.04.2019 o godz.11.00 (Narodowy Stadion Rugby- duża sala, Gdynia K.Górskiego 10).

Na profilu FB Stena Line już są! Piękne fotki z super imprezy, której byliśmy współorganizatorami! Szał morsowania trwa w najlepsze! Niby kąpiel w zimnej wodzie, a nam tak jakby.. gorąco! Fot. @Paweł Budziński Fotografia. Zobacz - kliknij tutaj!

Kochane Morsy! Zapraszamy do udziału w charytatywnej kąpieli dla Alka. 10 marca o godz. 12.00 na plaży w Sopocie, wejście nr 21 przy restauracji Smak Morza (kliknij, aby zobaczyć mapę). Wiemy, że możemy na Was liczyć!

Nasze wspólne spotkania w marcu

9.03. 2019   Wyjazd do Malborka i Grabówka

9.03. 2019   Bieg Brzegiem Serc

Ze względu na brak chętnych do przeprowadzenia spotkania i wspólnej kąpiel z morsami, którzy są uczestnikami Biegu Brzegiem Serc spotkanie zostało odwołane. Jest nas ponad  250 Morsów Gdyńskich w tym  sporo "biegaczy"... szkoda ;(

Zapraszamy w sobotę 23 marca 2019 na pieszy rajd Kartuzy - Łapalice - Kartuzy. Przejdziemy około 14 kilometrów wśród wzgórz i wzdłuż leśnych stawów. W Kartuzach zobaczymy kolegiatę zakonu Kartuzów i ławeczkę Asesora. Głównym celem będzie zamek w Łapalicach. Trasa rajdu jest wyjątkowo urokliwa i technicznie łatwa.

Szczegóły organizacyjne:

Są takie morsy na świecie, które nie tylko morsują ale i biegają i jeszcze łącząc te dwie rzeczy myślą o innych i są pozytywnie zakręceni. Do takich morsów należny Łukasz Zięba (Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE). Organizuje BIEG BRZEGIEM SERCA (szczegóły na https://morsyzmiedwia.pl/bieg-brzegiem-serca). Wybiegajmy dzieciom uśmiech - akcja charytatywna na rzecz chorych dziewczynek Milenki i Kornelii ze Stargardu.

Do naszego lutowego kalendarza dodajemy dwie imprezy

17.02 Niedziela !! godz. 12.00
Teatr Gdynia Główna Osobowa pragnie wprowadzić trzech młodych aktorów: Oliwiera, Adriana i Fryderyka, w arkana morsowania i poproszono nas o pomoc. Oczywiście jesteśmy na tak i, mam nadzieje, że będzie nas więcej, aby dodać początkującym morsom odwagi !!! Po krótkiej teorii, rozgrzewka i wspólne morsowanie.

Zaproszenie na rodzinne spędzenie czasu w Oliwskim ZOO 16.02.2019 godz.10.00

Organizatorem tego spotkania jest nasza koleżanka Grażyna, która przygotowała  bardzo atrakcyjny program dla naszych dzieci i dla nas dorosłych,  każdy znajdzie coś dla siebie.... np. dla chętnych morsowanie  w... to będzie niespodzianka !! Nie zapomnijcie zabrać rzeczy do morsowania !! W programie ognisko, to może warto zabrać tradycyjny zestaw ogniskowy - kiełbaski, chlebek.

Bilety kupujemy w kasie przed wejściem do ZOO. Spotykamy się przy kasach o godz. 9.50 !!!

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com