ZOBACZ TEŻ:

ZIMOWE SZLAKI SZWECJI     |    KĄPIELE I NIE TYLKO     |    WYJAZDY INTEGRACYJNE


 

Morsy Gdyńskie,

  1. Na waszą prośbę wraca godz.12.00 naszych niedzielnych spotkań.
  2. Zarząd uprzejmie informuje, że dostęp do chatki mają wszyscy członkowie naszego Stowarzyszenia. Dla chętnych 19 grudnia o godz.12.30, po morsowaniu, będzie możliwość zakupienia klucza do chatki.

Chatka Morsowa wkrótce będzie dla Was dostępna, ale warunkiem do nabycia kluczyka będzie opłacona składka za 2021 / 2022. Kluczyki do chatki będziecie mogli otrzymać po uiszczeniu opłaty na miejscu. Prosimy o przygotowanie 5,- PLN - koszt kluczyka - zawieszki pomarańczowe zapewne jeszcze macie.

W imieniu Zarządu mamy zaszczyt zaprosić Was wszystkich 18 grudnia 2021 (sobota), o godzinie 17:00 na wyjątkowe w tym roku wigilijne spotkanie. Kochani,  pierwszy raz organizujemy nasze wigilijne spotkanie  na Polance Redłowskiej. Przy ognisku sypiącym skry, pod gwiazdami

Poniżej grudniowy harmonogram morsowych spotkań, na które serdecznie zapraszamy.

15 grudnia godz. 12.00

Mamy dobrą wiadomość !!! Od 15 grudnia dla naszych członków będzie dostępna "CHATKA MORSÓW", a zatem rusza ranking kąpieli !!!

Zapraszamy :)

Hej morsy !!  

W programie listopadowym zostało ujęte spotkanie 27.11.2021, a teraz czas na szczegóły.  
Zapraszam szczególnie nowych członków naszego Stowarzyszenia oraz wszystkich tych, którzy chcą pogłębić swoja wiedzę, a może i podzielić się swoim morsowym doświadczeniem na nasze spotkanie.

W odpowiedzi na odmowną decyzje w sprawie udostępnienia członkom Stowarzyszenia naszej chatki, w dniu 15-11-2021 Prezes Stowarzyszenia ponownie wystosował pismo do dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu Pana Przemysława Daleckiego. W załączeniu treść pisma. 

Pismo do GCS

LISTOPAD 2021

UWAGA ZMIANA GODZNINY ZBIÓRKI

W listopadowe niedziele spotykamy się o godzinie 11.  W pogodne dni mamy szansę złapać jeszcze kilka promieni słońca :)

Kochani, aura jeszcze mało łaskawa na lodowe kąpiele. Temperatura wody na poziomie 12 stopni ale już nie możemy się doczekać wspólnych morsowych spotkań. Tak jak w poprzednich sezonach spotykamy się od 10.10.2021 r. co niedzielę o godzinie 12 przy chatce gdyńskich morsów (wejście nr 11, na wysokości Polanki Redłowskiej). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Otwarcia Sezonu 2021/2022 na stronie https://galeria.morsygdynskie.pl/index.php?/category/62

 
Mikołaj, w swoim dłuuuuuugim życiu nie spotkał się jeszcze z morsami i to właśnie do nas przyjedzie prosto z Laponii z wielkim workiem słodkości, poprowadzi rozgrzewkę !!!
Znajdzie też czas na wspólne zdjęcie a może wejdzie do wody ?
 
 
Zapraszamy na Świąteczną Kąpiel Morsową z Mikołajem z Laponii !!!
 
20 grudnia 2020 o godz.12 00 - niedziela

Kochane Morsy,

       z uwagi na obostrzenia wynikające z aktualnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19 przypominamy, że nasza chatka jest zamknięta do odwołania.

Naturalnie kąpiele jak najbardziej wskazane, lecz z zachowaniem aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Z powodu pandemii koronawirusa, tradycyjna, gdyńska Parada Niepodległości nie odbędzie się.

 

Hej morsy !!

Nadchodzący sezon jest wyjątkowy, bo obchodzimy 18  urodziny -  jesteśmy pełnoletni !!! 

Dzięki Natalii jest obszerna fotorelacja z naszego wspaniałego wyjazdu na Podlasie:

Część 1: https://photos.app.goo.gl/QMjaBd9qJGPP4BQZA

Część 2: https://photos.app.goo.gl/Bvt4n2nevm8rPaR1A

27 kwietnia 2019 odbyło się Walne Zgromadzenie członków stowarzyszenia. Przyjęto sprawozdania finansowe oraz z działalności Zarządu. Zarząd Stowarzyszenia otrzymał absolutorium. Odbyły się wybory do władz stowarzyszenia. Wybrano nowy Zarząd  i Komisję Rewizyjną.

Nasz Skarbnik Morsowy, Małgosia, pisze: „Sezon morsowy dobiega końca. Już za chwilę ostatnia kąpiel licząca się do rankingu, za chwilę zebranie podsumowujące sezon 2018/2019 i, o dziwo, (jak to szybko minęło)  wybory. Czas na analizę naszych składek ... a składki morsowe sezonu 2018/2019 mają luki.  Niektórzy nasi członkowie zapomnieli o obowiązku zapłaty składki członkowskiej.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com