Nasz Skarbnik Morsowy, Małgosia, pisze: „Sezon morsowy dobiega końca. Już za chwilę ostatnia kąpiel licząca się do rankingu, za chwilę zebranie podsumowujące sezon 2018/2019 i, o dziwo, (jak to szybko minęło)  wybory. Czas na analizę naszych składek ... a składki morsowe sezonu 2018/2019 mają luki.  Niektórzy nasi członkowie zapomnieli o obowiązku zapłaty składki członkowskiej.

Paragraf 12 pkt. 3 Statutu:
„Członkowie Stowarzyszenia zobowiązani są do:
- regularnego opłacania składek członkowskich”.

Przypominam  składka za sezon 2018/2019 wynosi nadal 50,- PLN. I jeszcze jedna prośba, jeśli ktoś nie chce być z nami , nie chce być Gdyńskim Morsem, proszę o rezygnację drogą mailową. W przypadku nie zapłacenia zaległej składki do podanego poniżej terminu, zarząd w myśl paragrafu 13 pkt. 2 Statutu Stowarzyszenia podejmie uchwałę o wykreśleniu członka ze Stowarzyszenia Morsów Gdyńskich, o czym każdy zainteresowany zostanie powiadomiony drogą mailową. Ponowne przyjęcie w nasze szeregi wiąże się z nowym złożeniem deklaracji i dokonaniu wpłaty w wysokości 100,- PLN (wpisowe 50,- + 50,- składka)

Bardzo proszę o pilne uregulowanie składki w wysokości 50,- PLN do 30 kwietnia 2017 r.”.

Numer konta i dane do przelewu znajdziesz tutaj.

 

13.04. 2019 r. w sobotę o godz. 12.00 zapraszamy na ZAKOŃCZENIE SEZONU W RYTMIE... ZORBY oraz „CHRZEST Z PRZYMRUŻENIEM OKA” dla nowych członków naszego stowarzyszenia. Gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz spotkanie z władcą mórz i oceanów, jego wysokością Neptunem i jego Dworem. Chętnych do zabawy prosimy o zgłoszenia mailowe do prezes Basi.

Zarząd Stowarzyszenia ma zaszczyt zaprosić członków Stowarzyszenia na zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się 27.04.2019 o godz.11.00 (Narodowy Stadion Rugby- duża sala, Gdynia K.Górskiego 10).

Zebranie to jest wyjątkowe, bo, po pierwsze, odbędzie się zebranie sprawozdawcze i oficjalne zakończenie sezonu 2018/2019, po drugie, Zarząd rozlicza się ze swojej czteroletniej kadencji, a po trzecie, odbędą się wybory do nowego Zarządu !! Zarezerwujcie sobie duuuuuuużo czasu... :) 

Na profilu FB Stena Line już są! Piękne fotki z super imprezy, której byliśmy współorganizatorami! Szał morsowania trwa w najlepsze! Niby kąpiel w zimnej wodzie, a nam tak jakby.. gorąco! Fot. @Paweł Budziński Fotografia. Zobacz - kliknij tutaj!

Kochane Morsy! Zapraszamy do udziału w charytatywnej kąpieli dla Alka. 10 marca o godz. 12.00 na plaży w Sopocie, wejście nr 21 przy restauracji Smak Morza (kliknij, aby zobaczyć mapę). Wiemy, że możemy na Was liczyć!

Nasze wspólne spotkania w marcu

9.03. 2019   Wyjazd do Malborka i Grabówka

9.03. 2019   Bieg Brzegiem Serc

Ze względu na brak chętnych do przeprowadzenia spotkania i wspólnej kąpiel z morsami, którzy są uczestnikami Biegu Brzegiem Serc spotkanie zostało odwołane. Jest nas ponad  250 Morsów Gdyńskich w tym  sporo "biegaczy"... szkoda ;(

Zapraszamy w sobotę 23 marca 2019 na pieszy rajd Kartuzy - Łapalice - Kartuzy. Przejdziemy około 14 kilometrów wśród wzgórz i wzdłuż leśnych stawów. W Kartuzach zobaczymy kolegiatę zakonu Kartuzów i ławeczkę Asesora. Głównym celem będzie zamek w Łapalicach. Trasa rajdu jest wyjątkowo urokliwa i technicznie łatwa.

Szczegóły organizacyjne:

Są takie morsy na świecie, które nie tylko morsują ale i biegają i jeszcze łącząc te dwie rzeczy myślą o innych i są pozytywnie zakręceni. Do takich morsów należny Łukasz Zięba (Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE). Organizuje BIEG BRZEGIEM SERCA (szczegóły na https://morsyzmiedwia.pl/bieg-brzegiem-serca). Wybiegajmy dzieciom uśmiech - akcja charytatywna na rzecz chorych dziewczynek Milenki i Kornelii ze Stargardu.

Do naszego lutowego kalendarza dodajemy dwie imprezy

17.02 Niedziela !! godz. 12.00
Teatr Gdynia Główna Osobowa pragnie wprowadzić trzech młodych aktorów: Oliwiera, Adriana i Fryderyka, w arkana morsowania i poproszono nas o pomoc. Oczywiście jesteśmy na tak i, mam nadzieje, że będzie nas więcej, aby dodać początkującym morsom odwagi !!! Po krótkiej teorii, rozgrzewka i wspólne morsowanie.

Zaproszenie na rodzinne spędzenie czasu w Oliwskim ZOO 16.02.2019 godz.10.00

Organizatorem tego spotkania jest nasza koleżanka Grażyna, która przygotowała  bardzo atrakcyjny program dla naszych dzieci i dla nas dorosłych,  każdy znajdzie coś dla siebie.... np. dla chętnych morsowanie  w... to będzie niespodzianka !! Nie zapomnijcie zabrać rzeczy do morsowania !! W programie ognisko, to może warto zabrać tradycyjny zestaw ogniskowy - kiełbaski, chlebek.

Bilety kupujemy w kasie przed wejściem do ZOO. Spotykamy się przy kasach o godz. 9.50 !!!

Harmonogram naszych spotkań w miesiącu lutym:
3.02 Zimowe Szlaki Szwecji organizator Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
10.02 Zlot w Mielnie
16.02 Morsy W ZOO „Walentynki z fokami i morsami” - organizator Grażyna Naczyk; spotkanie rodzinne !!!  Mile widziane dzieci !!
19.02 kąpiel w pełni księżyca godz.19.30
28.02 Zimowe Szlaki Szwecji – Dwa Królestwa  - organizator Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie

Zapraszamy na wyjazd integracyjny 09.03 2019 Malbork - Grabówko. Wieloletnią tradycją naszego stowarzyszenia jest jednodniowy wyjazd integracyjny członków naszego stowarzyszenia, w tym sezonie również taki wyjazd dla Was zorganizowaliśmy. Zaproszenie dotyczy tylko pełnoletnich członków naszego stowarzyszenia !!!

Wstępny  program 

Przedstawiam Wam wstępny program naszej wycieczki integracyjnej na Podlasie, gdzie  w pigułce poznamy wielokulturowość regionu. Architekturę, kulturę i religię tatarską, żydowską i prawosławną, to coś dla ducha, ale będzie też coś dla ciała, czyli kuchnia tatarska i smakołyki z Podlasia i oczywiście to, co morsy lubią najbardziej.... MORSOWANIE !!!

10 lutego odbędzie się XVI MIĘDZYNARODOWY ZLOT W MIELNIE. Ponieważ w zeszłym roku na zlocie w Mielnie było, jak... było, to w tym roku zachęcamy Was do jednodniowego wyjazdu!! Tylko kąpiel!!!

Zaproszenie kierujemy  przede wszystkim do członków naszego stowarzyszenia, którzy nigdy nie byli na zlocie w Mielnie, a samo morsowanie w towarzystwie trzech tysięcy morsów robi wrażenie i jest to przeżycie jedyne w swoim rodzaju :)

Gramy z WOŚP i kwestujemy z naszą foczką Natalką - 13 stycznia 2019, niedziela godz. 12.00. Jest to swego rodzaju jedyny wyjątkowy dzień w roku.

27. Finał WOŚP - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - tym razem  celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Mamy dla Was, na ten weekend propozycje wspólnego  spędzenia czasu.

REWA NORDIC WALKING - 12 stycznia 2019

Właściwie od pierwszego Marszu z kijami w Rewie nigdy nie zabrakło tam Gdyńskich Morsów! Niech nasze pomarańcze i tym razem rozświetlą plażę w Rewie.

Informacje:

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com