ZOBACZ TEŻ:

ZIMOWE SZLAKI SZWECJI     |    KĄPIELE I NIE TYLKO     |    WYJAZDY INTEGRACYJNE


 

Z przykrością informujemy, że ze względu na małą ilość chętnych, by przeszkolić się w zakresie udzielania pierwszej pomocy, Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję o odwołaniu kursu. Całkowity koszt kursu jest za wysoki, by mogło szkolić się tylko 10 osób - tyle mamy wpłat. Wszystkie wpłaty zwrócimy na konta. Mamy nadzieję, że może kiedyś jeszcze wrócimy do tego projektu... Dziękujemy tym, którzy wzięli sobie do serca własne i nie tylko - bezpieczeństwo. 

Sylwester i Nowy Rok 2022 tuż, tuż...

Rok 2022 zostanie  z nami na 12 miesięcy, nie tylko w tę Sylwestrową noc. Przed nami kolejne nowe 365 dni. Od stycznia po grudzień - przez dwanaście miesięcy uśmiechajcie się do ludzi. Wszak uśmiech i optymizm otwiera drzwi do serca każdego.

Zapraszamy gorąco na kąpiel sylwestrową oraz taneczną imprezę przy morsowym ognisku. Były kiełbaski wigilijne a teraz zapraszamy na kiełbaski sylwestrowe z sylwestrową bułką i musztardą. Kije tym razem zapewniamy.

Tradycją jest, że żegnamy Stary Rok i witamy Nowy wspólnym morsowaniem. Poniżej kalendarz naszych spotkań:

MORSOWY GRUDZIEŃ

Kochani,

 Wigilia i Boże Narodzenie to taki czas magiczny,
gdy mamy swoich bliskich - przy stole,

Na styczeń i luty przygotowaliśmy dla was wyjątkową rzecz, bo kurs z …ratownictwa!

Nie trzeba pisać, jak ważna jest wiedza na temat ratownictwa, nie tylko ta teoretyczna,  ale i przede wszystkim umiejętność praktyczna. Przecież zdajemy sobie sprawę z tego, że morsujemy sami, bez zabezpieczenia przez WOPR. Musimy być samodzielni i to pod każdym względem !!!

Morsy Gdyńskie,

  1. Na waszą prośbę wraca godz.12.00 naszych niedzielnych spotkań.
  2. Zarząd uprzejmie informuje, że dostęp do chatki mają wszyscy członkowie naszego Stowarzyszenia. Dla chętnych 19 grudnia o godz.12.30, po morsowaniu, będzie możliwość zakupienia klucza do chatki.

Chatka Morsowa wkrótce będzie dla Was dostępna, ale warunkiem do nabycia kluczyka będzie opłacona składka za 2021 / 2022. Kluczyki do chatki będziecie mogli otrzymać po uiszczeniu opłaty na miejscu. Prosimy o przygotowanie 5,- PLN - koszt kluczyka - zawieszki pomarańczowe zapewne jeszcze macie.

W imieniu Zarządu mamy zaszczyt zaprosić Was wszystkich 18 grudnia 2021 (sobota), o godzinie 17:00 na wyjątkowe w tym roku wigilijne spotkanie. Kochani,  pierwszy raz organizujemy nasze wigilijne spotkanie  na Polance Redłowskiej. Przy ognisku sypiącym skry, pod gwiazdami

Poniżej grudniowy harmonogram morsowych spotkań, na które serdecznie zapraszamy.

15 grudnia godz. 12.00

Mamy dobrą wiadomość !!! Od 15 grudnia dla naszych członków będzie dostępna "CHATKA MORSÓW", a zatem rusza ranking kąpieli !!!

Zapraszamy :)

Hej morsy !!  

W programie listopadowym zostało ujęte spotkanie 27.11.2021, a teraz czas na szczegóły.  
Zapraszam szczególnie nowych członków naszego Stowarzyszenia oraz wszystkich tych, którzy chcą pogłębić swoja wiedzę, a może i podzielić się swoim morsowym doświadczeniem na nasze spotkanie.

W odpowiedzi na odmowną decyzje w sprawie udostępnienia członkom Stowarzyszenia naszej chatki, w dniu 15-11-2021 Prezes Stowarzyszenia ponownie wystosował pismo do dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu Pana Przemysława Daleckiego. W załączeniu treść pisma. 

Pismo do GCS

LISTOPAD 2021

UWAGA ZMIANA GODZNINY ZBIÓRKI

W listopadowe niedziele spotykamy się o godzinie 11.  W pogodne dni mamy szansę złapać jeszcze kilka promieni słońca :)

Kochani, aura jeszcze mało łaskawa na lodowe kąpiele. Temperatura wody na poziomie 12 stopni ale już nie możemy się doczekać wspólnych morsowych spotkań. Tak jak w poprzednich sezonach spotykamy się od 10.10.2021 r. co niedzielę o godzinie 12 przy chatce gdyńskich morsów (wejście nr 11, na wysokości Polanki Redłowskiej). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Otwarcia Sezonu 2021/2022 na stronie https://galeria.morsygdynskie.pl/index.php?/category/62

 
Mikołaj, w swoim dłuuuuuugim życiu nie spotkał się jeszcze z morsami i to właśnie do nas przyjedzie prosto z Laponii z wielkim workiem słodkości, poprowadzi rozgrzewkę !!!
Znajdzie też czas na wspólne zdjęcie a może wejdzie do wody ?
 
 
Zapraszamy na Świąteczną Kąpiel Morsową z Mikołajem z Laponii !!!
 
20 grudnia 2020 o godz.12 00 - niedziela
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com