ZOBACZ TEŻ:

ZIMOWE SZLAKI SZWECJI     |    KĄPIELE I NIE TYLKO     |    WYJAZDY INTEGRACYJNE


 

Hej morsy !!  

W programie listopadowym zostało ujęte spotkanie 27.11.2021, a teraz czas na szczegóły.  
Zapraszam szczególnie nowych członków naszego Stowarzyszenia oraz wszystkich tych, którzy chcą pogłębić swoja wiedzę, a może i podzielić się swoim morsowym doświadczeniem na nasze spotkanie.

W odpowiedzi na odmowną decyzje w sprawie udostępnienia członkom Stowarzyszenia naszej chatki, w dniu 15-11-2021 Prezes Stowarzyszenia ponownie wystosował pismo do dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu Pana Przemysława Daleckiego. W załączeniu treść pisma. 

Pismo do GCS

LISTOPAD 2021

UWAGA ZMIANA GODZNINY ZBIÓRKI

W listopadowe niedziele spotykamy się o godzinie 11.  W pogodne dni mamy szansę złapać jeszcze kilka promieni słońca :)

Kochani, aura jeszcze mało łaskawa na lodowe kąpiele. Temperatura wody na poziomie 12 stopni ale już nie możemy się doczekać wspólnych morsowych spotkań. Tak jak w poprzednich sezonach spotykamy się od 10.10.2021 r. co niedzielę o godzinie 12 przy chatce gdyńskich morsów (wejście nr 11, na wysokości Polanki Redłowskiej). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Otwarcia Sezonu 2021/2022 na stronie https://galeria.morsygdynskie.pl/index.php?/category/62

 
Mikołaj, w swoim dłuuuuuugim życiu nie spotkał się jeszcze z morsami i to właśnie do nas przyjedzie prosto z Laponii z wielkim workiem słodkości, poprowadzi rozgrzewkę !!!
Znajdzie też czas na wspólne zdjęcie a może wejdzie do wody ?
 
 
Zapraszamy na Świąteczną Kąpiel Morsową z Mikołajem z Laponii !!!
 
20 grudnia 2020 o godz.12 00 - niedziela

Kochane Morsy,

       z uwagi na obostrzenia wynikające z aktualnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19 przypominamy, że nasza chatka jest zamknięta do odwołania.

Naturalnie kąpiele jak najbardziej wskazane, lecz z zachowaniem aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Z powodu pandemii koronawirusa, tradycyjna, gdyńska Parada Niepodległości nie odbędzie się.

 

Hej morsy !!

Nadchodzący sezon jest wyjątkowy, bo obchodzimy 18  urodziny -  jesteśmy pełnoletni !!! 

Dzięki Natalii jest obszerna fotorelacja z naszego wspaniałego wyjazdu na Podlasie:

Część 1: https://photos.app.goo.gl/QMjaBd9qJGPP4BQZA

Część 2: https://photos.app.goo.gl/Bvt4n2nevm8rPaR1A

27 kwietnia 2019 odbyło się Walne Zgromadzenie członków stowarzyszenia. Przyjęto sprawozdania finansowe oraz z działalności Zarządu. Zarząd Stowarzyszenia otrzymał absolutorium. Odbyły się wybory do władz stowarzyszenia. Wybrano nowy Zarząd  i Komisję Rewizyjną.

Nasz Skarbnik Morsowy, Małgosia, pisze: „Sezon morsowy dobiega końca. Już za chwilę ostatnia kąpiel licząca się do rankingu, za chwilę zebranie podsumowujące sezon 2018/2019 i, o dziwo, (jak to szybko minęło)  wybory. Czas na analizę naszych składek ... a składki morsowe sezonu 2018/2019 mają luki.  Niektórzy nasi członkowie zapomnieli o obowiązku zapłaty składki członkowskiej.

13.04. 2019 r. w sobotę o godz. 12.00 zapraszamy na ZAKOŃCZENIE SEZONU W RYTMIE... ZORBY oraz „CHRZEST Z PRZYMRUŻENIEM OKA” dla nowych członków naszego stowarzyszenia. Gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz spotkanie z władcą mórz i oceanów, jego wysokością Neptunem i jego Dworem. Chętnych do zabawy prosimy o zgłoszenia mailowe do prezes Basi.

Zarząd Stowarzyszenia ma zaszczyt zaprosić członków Stowarzyszenia na zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się 27.04.2019 o godz.11.00 (Narodowy Stadion Rugby- duża sala, Gdynia K.Górskiego 10).

Na profilu FB Stena Line już są! Piękne fotki z super imprezy, której byliśmy współorganizatorami! Szał morsowania trwa w najlepsze! Niby kąpiel w zimnej wodzie, a nam tak jakby.. gorąco! Fot. @Paweł Budziński Fotografia. Zobacz - kliknij tutaj!

Kochane Morsy! Zapraszamy do udziału w charytatywnej kąpieli dla Alka. 10 marca o godz. 12.00 na plaży w Sopocie, wejście nr 21 przy restauracji Smak Morza (kliknij, aby zobaczyć mapę). Wiemy, że możemy na Was liczyć!

Nasze wspólne spotkania w marcu

9.03. 2019   Wyjazd do Malborka i Grabówka

9.03. 2019   Bieg Brzegiem Serc

Ze względu na brak chętnych do przeprowadzenia spotkania i wspólnej kąpiel z morsami, którzy są uczestnikami Biegu Brzegiem Serc spotkanie zostało odwołane. Jest nas ponad  250 Morsów Gdyńskich w tym  sporo "biegaczy"... szkoda ;(

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com